تشریفات دانیال

درباره گروه تشریفاتی دانیال

گروه تشریفاتی دانیال با مدیریت دانیال زمانی با 15 سال سابقه کار تشریفات در باغ‌های سعادت، تاج، سفید و عمارت دانیال در استان البرز شروع به کار کرده است و علاقه‌مند به این حوزه بوده، به دلیل اینکه یکی از مهم‌ترین مسائل روز جامعه و جوانان کشور هست. ایشان با به‌روزرسانی مجموعه خود تلاش به سزایی در جهت رشد سطح کیفیتی تشریفات در داخل کشورمان داشته‌اند.

این مجموعه سال‌به‌سال کوشیده است تا با بالاترین سطح کیفیت در برگزاری مراسم‌های شما عزیزان بهترین خدمات‌گذاری را ارائه دهد. این مجموعه ضمن دارا بودن شماره ثبت شرکت سهامی خاص و اساسنامه معتبر به تمام لحظات شما اندیشیده است تا ماندگارترین شب در ذهن شما رقم زده شود. مهمانان ما افرادی هستند که به دنبال خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالا هستند.

آن‌ها مجموعه‌ی ما را از یاد نخواهند برد آن‌ها احترام، هماهنگی، یکپارچگی و دقت در امور را در کنار ما تجربه خواهند کرد و به ما وفادار خواهند ماند. گروه تشریفاتی دانیال با به‌کارگیری افرادی مجرب و حرفه‌ای در حوزه‌ی تشریفاتی آماده‌ی انواع پذیرایی هست. در تمامی تالار ها و مجموعه های دانیال، گل‌آرایی، میوه‌آرایی و چیدمان میزها بر اساس نوع مراسم و سلیقه‌ی میزبان انجام می‌گیرد. این مجموعه این بار با نام تالار مجلل دانیال در تهران حضوری باشکوه خواهد داشت که دارای محیطی آرام، لوکس و با مدرن‌ترین تجهیزات و کادری حرفه‌ای آماده‌ی پذیرایی مراسم‌های عروسی، نامزدی، جشن تولد، ولیمه حجاج، افطاری، مراسم ترحیم و ختم و همین‌طور برگزاری سمینارها و همایش‌های شما عزیزان هست.